Nasze Zasady

Nasze Zasady

Naszym celem jest udostępnianie rzetelnych i prostych produktów finansowych – pożyczek pozabankowych, trafiających w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Każdegy klient jest traktowany indywidualnie. Na podstawie danych z wniosku nasi partnerzy dobierają najkorzystniejszą usługę finansową..

 Zasady odpowiedzialnego udzielania pożyczek:

  1. Przejrzystość. Przed zawarciem umowy, klient otrzymuje rzetelną informację z dokładnymi warunkami pożyczki. Informacja ta dotyczy oprocentowania, RRSO, wysokości i ilości rat, warunków spłaty pożyczki, oraz obowiązków pożyczkobiorcy. Klient ma prawo dokładnie zapoznać się z tymi informacjami w celu oceny opłacalności i ryzyka zawarcia umowy o pożyczkę. Po podjęciu pozytywnej decyzji przez klienta, zostaje przygotowana umowa, również zawierająca wszystkie te informacje.
  2. Uczciwość. Nie pobieramy żadnych ukrytych opłat. O wszystkich kosztach klient jest powiadamiany przed podpisaniem umowy. Nie wymagamy wpłaty zaliczki.
  3. Relacje z klientem. Bardzo poważnie podchodzimy do wszelkich opinii klientów na temat świadczonych przez nas usług. Zawsze staramy się zrobić wszystko co możliwe, by odpowiedzieć na pytania klienta, oraz udzielić pomocy w rozwiązaniu jego problemów. Dbamy o naszych klientów, ponieważ zależy nam na bardzo dobrych relacjach z nimi, zarówno teraz, jak i w przyszłości.
  4. Przepisy. Stosujemy się pod każdym względem do obowiązujących przepisów prawa i informujemy o tym naszych klientów.
  5. Rozsądek. Zachęcamy naszych klientów do rozsądnego planowania budżetu domowego, tak by zawsze wystarczyło pieniędzy na rzeczy najważniejsze, to jest: jedzenie, leki, opłaty, inne zobowiązania. Planując pożyczkę klient powinien dobrze przemyśleć, czy ma wystarczająco dużo dochodów, by nie zabrakło na najważniejsze rzeczy, potrzebne na co dzień, oraz na spłatę zadłużenia. W związku z tym, zachęcamy do pobierania pożyczek nie większych niż to niezbędne. Odradzamy pobieranie kilku pożyczek jednocześnie z różnych źródeł.
  6. Rodzina. Zachęcamy naszych klientów do konsultacji na temat pożyczki z najbliższymi, w celu ustalenia, kwoty pożyczki oraz możliwości jej spłaty.

O czym trzeba pamiętać

Zanim weźmiesz pożyczkę, pomyśl czy będziesz w stanie ją spłacić. Weź pod uwagę wysokość swoich dochodów oraz obecne zobowiązania. Omów sprawę z najbliższymi, nie podejmuj decyzji samemu. Oceńcie ryzyko.

Przed podpisaniem umowy dokładnie ją przeczytaj i wypytaj o wszystkie szczegóły konsultanta/doradcę. Zorientuj się jak wysokie będą raty i jak długo będziesz je musiał spłacać. Sprawdź też termin płatności rat, jego przekroczenie może się wiązać ze znacznym zwiększeniem kosztu pożyczki.

Jeśli będziesz spóźniał się ze spłatami rat, lub w ogóle zaprzestaniesz spłacać, pamiętaj, że wartość zadłużenia będzie wzrastać. Każdy kontakt – telefoniczny, listowny lub wizyta przedstawiciela w celu przypomnienia o płatności może kosztować do 15 PLN. W przypadku braku spłat spodziewaj się wizyt przedstawiciela podmiotu udzielającego pożyczki a w dłuższym okresie również działań windykacyjnych, aż do uregulowania zadłużenia.

Spłacając zadłużenie w terminie, masz szansę otrzymać pożyczkę w przyszłości na atrakcyjniejszych warunkach.

Pożyczki to produkty dla ludzi odpowiedzialnych. Zachęcamy tylko odpowiedzialnych klientów do korzystania z naszego serwisu.